18 Ağustos 2008

Yeni bir blog: AKWA

"...
Bizim amacımız da hep aynı olacak; hanımlarla, hanımlar için ve hanımlara yönelik. Dün de hanımlar yuvalarından uzaklaştırılıp yanlış yönlendiriliyordu, bugün de; dün de hanımlar yanlış ilişkilere özendiriliyordu bugün de. Ve yine dün de eşlerine yardımcı saliha hanimlar vardı, bugün de olacak... Dün de ülke ekonomisi hanımların elindeydi, bugün de öyle. Sizler de Hocamızın yazılarında bahsedilen hanım hanım annelerden veya genç kızlardan olmak istemiyor musunuz, cennetin ayakları altında olduğu... Erkeklerinizin sayesinde mutlu ve huzurlu olduğu... Ruh ve beden sağlığı yerinde gençler yetiştirmeyi... İsrafı önlemeyi...
İşte şu an ziyaret etmekte olduğunuz bu sanal defter, bu blog size bu konuda yardımcı olacak, sorularınıza cevap bulabileceğiniz, kıymetli vakitlerinizi değerlendirebileceginiz, sıkıldıkça bakabileceğiniz, okudukça öğreneceğiniz bir yer olacak. "

diyor akwa adli blogun yazari ilk yazilarinda. Eger siz de "ayni" dedikleri amaci daha detayli ogrenmek, benim de bir arkadasim vesilesi ile ogrendigim bu cok yeni blogu kesfe cikmak isterseniz buyrun ziyaret edin: http://www.akwa.us/

7 Yorum:

iremlemekanlar dedi ki...

Çok teşekkür ederim çok güzel bir site geçmiş kandilin mübarek olsun canım hayırlı haftalar sevgilerlee....

muko dedi ki...

çok teşekkürler
kim istemezki öyle bir anne olmayı saolasın

sevgilerlee..

zarpandit_gokche dedi ki...

çok hoş bir site insanın bambaşka diyarlara sürüklüyor canım ya allah razı olsun bak bizide aydınlattın bu blogu tanıtarakkk:)

diyar dedi ki...

Bir anne,anneligini yapiyor ve sitemize kol kanat geriyor,tesekkurler

Zeynep dedi ki...

Nurgul'cüğüm ne güzel böyle düşünen insanların varlığını bilmek

Adsız dedi ki...

Sa efendim

Bende çok sevindim sadece akwada değil blog camiasındada olmanız. Tarifleriniz çok leziz görünüyor, Ayrıca flickrda da hesabınız varmış herhalde ne kadar çok yerde karlışatık:) Allah yolumuzu, yolunuzu açık eylesin. Muhabbetle efendm:)))

Ferahfezaa

nike shoes dedi ki...

cool blog